Fotografie: Pixabay.com

Ministerstvo zdravotnictví připravuje na 19. a 20. května on-line konferenci ‚Vidíme již novou podobu péče o duševně nemocné v praxi?‘ Účastníci se budou zabývat probíhající reformou péče o duševní zdraví. Osobní záštitu nad konferencí převzal ministr zdravotnictví profesor Petr Arenberger.

Kvůli opatřením v důsledku pandemie covid -19 se konference uskuteční přes internet. Účastníky čekají dva dny plné zajímavého programu, který kombinuje přednášky s interaktivními workshopy. „Online forma umožní účastníkům sledovat průběh celé konference nebo si předem vybrat sledování konkrétních přednášek a workshopů dle programu, individuálního zájmu a časových možností každého účastníka,“ napsali pořadatelé.

Lidé, kteří mají zájem se programu zúčastnit, se mohou přihlásit přes internetový formulář. Zaregistrovaní posléze ve své e-mailové schránce naleznou všechny potřebné informace. Účast na konferenci je zdarma.

Konference je spolufinancována z projektu ‚Deinstitucionalizace služeb pro duševně nemocné‘, který realizuje Ministerstvo zdravotnictví v rámci Operačního programu Zaměstnanost spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu.

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS