Zdroj fotografie: Pixabay.com

Fokus Praha dlouhodobě pečuje o lidi s bolavou duší, jedním typem poskytovaných služeb je psychoterapie. Organizace aktuálně nabízí zajímavou příležitost všem lidem, které tento obor zajímá, mimo jiné studentům psychologie, sociální práce a dalších příbuzných specializací. Díky týdenní stáži na konci léta mohou získat praktické zkušenosti s léčebným působením na psychiku.

Stáž je vhodná zejména pro ty, kteří chtějí své psychologické či jiné vzdělání doplnit praktickou zkušeností. Praxe také usnadní rozhodování těm, kteří uvažují, zda zvolit dráhu v oblasti psychologické péče o lidi s duševní nemocí.  Stáž nenahrazuje komplexní psychoterapeutický výcvik ani vlastní psychoterapii.

Stáž bude probíhat pod vedením zkušených terapeutů. Účastníci stáže zažijí dramaterapii, muzikoterapii i relaxaci. Součástí programu je také teoretické vzdělávání a exkurze do Centra duševního zdraví.

Za účast na stáži je nutné zaplatit účastnický poplatek ve výši necelých desíti tisíc korun. Účastníci obdrží také potvrzení o padesáti hodinách praxe ve zdravotnickém zařízení. Zájemci se mohou ozvat na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., posléze podstoupí vstupní pohovor.

Hlavními průvodci stáže jsou psychoterapeuti Fokusu Praha Václav Jílek a Lenka Mlejnková. Oba mají více než desetiletou praxi při péči o duševní zdraví.

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS