1. 38-letý muž hledá ubytování v co nejlevnějších kategorií. Bydlí dosud s přítelkyní, se kterou dosud žije, ale nejspíše se rozejdou. Proto si bude nechávat posílat poštu na tetu.
Řešení

2. 41-letá žena  hledá levné ubytování a zaměstnání. Co nejlevnější.
Řešení
 
3. 36-letá žena hledá bydlení – azylové domy
Řešení

4.39-letá žena hledá bydlení s dětmi: ubytovny
Řešení

5.39-letá žena v těžkém stavu nemoci. Vyhodili ji z azylového domu, že tam údajně údajně rozsvěcovala svíčky. Příště budou předány kontakty na azylové domy. Hovořila též o svých dětech, respektive dítěti.
Řešení: Emoční podpora

6.22-letá žena je v léčebně již přes rok. Hledá ubytování a má zájem o práci. Hledá podporované bydlení: FOKUS Praha, bydlení DOM (17-24 let), Dům na půli cesty (12 měsíců)
Řešení

7. 52-letá žena domácnost má zanedbanou, nemůže tam udržet čistotu. Bydlí s manželem. Ráda by mu byt nechala a šla jinam. Byt je družstevní. Bere léky, alkohol nesmí. Je schopna peníze udržet, má svůj důchod. Ona manžela živí, on platí byt. Chtěla by bydlet sama.
Řešení

8. 39-letá žena
Její manžel (věk 65 let) jí chce zbavit svéprávnosti a nechodí za ní. Je zde po 16-té. Manžel podal návrh na rozvod. Chodí za ní její milenec. Chtěli by bydlet spolu. Byt, ve kterém dosud bydlí, patří soukromé osobě, nemá šanci na bydlení tam na dobu neurčitou. Manžel jí fyzicky napadal, tajila to. Manžel jí řezal řemenem a mlátil. Má amputaci levého ramenního kloubu.
Řešení

9. 46-letý muž
Muž si myslí, že by přetěžoval svou matku, kdyby s ní i nadále žil, a tak hledá chráněné bydlení. Předány kontakty. Chce se naučit vařit, hovořil o tom, že nechce být sám.
Řešení

10. 38-letá žena
Hledá komunitní bydlení.
Řešení

11. 48-letý muž
Hledá chráněné bydlení kolem 5000,-Kč / měsíčně + chráněné byty za 2500,-Kč / 1 měsíc (2 osoby)
Řešení

12. 41-letý muž
Podal žádost o sociální byt. Bydlí momentálně u rodičů ve 3+1. Chtěl by bydlet sám v bytě, nemá zájem o ubytovnu.
Řešení

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS