Zdroj fotografie: Facebook Výměníku

Středisko Výměník je pobočným spolkem východočeské organizace Péče o duševní zdraví. Poskytuje sociální služby převážně osobám s duševní poruchou. Nyní se jeho pracovníci pustili do projektu, jehož cílem je dlouhodobě podporovat pracovníky sociálních služeb, úřadů, nebo  kohokoliv, kdo pracuje s lidmi. Jedná se o arteterapeutickou skupinu s prvky supervize.

Cílem skupiny je propojit pracovníky různých profesí, rozvíjet tvořivost, vzájemně se podpořit, sdílet radosti i náročnost naší práce,“ napsali organizátoři a dodali: „Těšíme se na příjemně strávený čas v tak trochu jiném prostoru.“ Takzvaná arte skupina se bude scházet na adrese Lonkova 510 v Pardubicích.

Setkání se koná vždy první čtvrtek v měsíci, tedy 5. srpna, 2. září, 7. října, 4. listopadu  a 2. prosince od tří do půl páté odpoledne. Zájemci se mohou dopředu přihlásit Lucii Antes na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Účastníci musí za přítomnost na jednom setkání zaplatit částku sto korun, získané peníze budou věnované na podporu zaměstnávání osob s duševním onemocněním.

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS