Zdroj: Wikimedia Commons

Končící spořitelna Sparkasse v Jindřichově Hradci řešila, co udělat s již nepotřebným nábytkem ze svých kanceláří. Nakonec jej darovala organizaci Fokus České Budějovice. Tři firmy z jižních Čech pomohly se stěhováním, všem zúčastněným Fokus poděkoval.

Jihočeskému Fokusu pomohly s přesunem akciové společnosti ČEVAK a Belis a klempířství a pokrývačství Miloš Möhwald. Lidé ze sociálně zaměřené organizace poděkovali firmám na svém webu. Uvedli: “velice si vážíme ochoty a pomoci samotných řidičů při nakládání! Pan Schwarz z Čevaku a pan Neudorfl z Belisu byli skvělí. A stejně tak dobrovolně nedobrovolní fanoušci FOKUSu Tomáš Möhwald a Martin Zelinka.

Díky novému vybavení se zlepší zázemí pro pracovníky Fokusu. „Všechny stoly, skříně, kontejnery a židle se použijí ve FOKUSu k vytvoření přívětivého zázemí ve sdílených kancelářích pro pracovníky,“ uvedli pracovníci neziskové organizace na svých internetových stránkách.

Poděkovali také končící Sparkasse, konkrétně Martě Hájkové, která darování nábytku zprostředkovala. S nápadem poskytnout dar prospěšné organizaci souhlasila manažerka Růžičková, která se stará o majetek v České spořitelně. Ta jihočeskou Sparkasse přebírá pod svá křídla.

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS