Organizace Fokus Liberec se snaží podnikat tak, aby její zisky nebyly jen finanční, ale i sociální. Příznivci tuto aktivitu severočeského Fokusu mohou podpořit, a tím podpořit i pracovníky na chráněných pracovních místech. Jak můžete pomoci? 12. dubna otevřel Fokus Liberec výdejní okénko své kavárny v Liberci. Zájemci si v něm mohou koupit občerstvení a také si mohou objednat catering na různé společenské akce.

Zaměstnanci, které bolí duše, nabízejí ve výdejním okénku na rychlou cestu kávu do kelímku, čerstvé toasty a croissanty a dle denní nabídky pokaždé něco sladkého. Podnik má otevřeno každý všední den od 8:00 -15:00 hodin. Zákazníci si mohou koupit také ručně vyráběnou keramiku.

Kavárna sídlí na sídlišti Kunratická, konkrétně na Nezvalově ulice 662/18 vedle Mateřské školky Delfínek.

Pomáháme duševně nemocným, aby žili jako my ostatní,“ uvedli zaměstnanci Fokusu Liberec. Svým klientům pomáhají v různých oblastech, například při problémech v práci, rodině, bydlení, organizaci času apod.  Nabízí podporu přímo v domácnosti, na pracovišti nebo během hospitalizace. Klienti mohou využít také možnost chráněného bydlení.

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS