Pražská organizace ESET – HELP, která se věnuje péči o duševní zdraví, rozšířila jednu ze svých služeb i do pražské Uhříněvsi a sousedních částí Prahy 22. Jedná se o komunitní terénní službu, která komplexně pečuje o lidi se závažnou duševní nemocí převážně v jejich domácím prostředí.

Posláním služby je přispívat ke stabilizaci a zlepšení zdravotního stavu klientů. Má za úkol posilovat jejich dovednosti, kompetence a samostatnost při řešení životních situací. Multidisciplinární tým tvoří sociální pracovníci, psychiatrické sestry, psychiatr a psycholog.

Lidé, kteří potřebují službu využít, mohou kontaktovat její pracovníky na adrese Smiřických 12, mohou zavolat na číslo 734 596 536, případně napsat e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Službu mohou využít i rodinní příslušníci osob, které bolí duše. Bližší informace o službách ESET – HELPu najdou zájemci na odkaze www.esethelp.cz nebo na Facebookové stránce organizace.

Copyright © 2024 - Spolek KOLUMBUS