Pražská organizace Kaleidoskop se zabývá péčí o lidi s hraniční poruchou osobnosti. Jejich rodinným příslušníkům aktuálně nabízí cyklus pravidelných setkání, na kterých mohou získat inspiraci i rady pro život se svými blízkými nemocnými. První setkání proběhne v pondělí 23. září, další se budou konat každé druhé a čtvrté pondělí v měsíci od šesti do půl osmé. Účastníci tohoto programu se musí navzájem respektovat a musí dodržovat pravidlo mlčenlivosti, respektive diskrétnosti.

Rodinní příslušníci lidí s hraniční poruchou osobnosti si navzájem předají zkušenosti, které využijí při řešení větších i menších problémů. Společně se budou snažit pochopit, co se v člověku s touto diagnózou děje. Budou hledat způsoby, jak řešit krizové situace. Navzájem si poradí, jak si udržet psychickou pohodu. Skupinových sezení se budou účastnit dva pracovníci Kaleidoskopu, účastníci tak budou mít možnost poradit se i s odborníky.

Koordinátorkou projektu je sociální pracovnice a socioterapeutka Mgr. Kateřina Pavloková.  Zájemci o účast na setkáních zaplatí jeden a půl tisíce korun, rodičovské páry zaplatí dva tisíce. Mohou se hlásit na e-mailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Organizace Kaleidoskop sídlí na Praze 4.

Copyright © 2019 - Spolek KOLUMBUS